Nowa linia klejów Knauf K2 i K4

22 lipiec 2020

Klejeknauf

Wszystkie kleje, które wchodzą w skład nowej linii klejów, zostały dostosowane do wymagań glazurników, według parametrów: przygotowania zaprawy, jej nakładania, czasu wiązania, rodzaju okładziny i podłoża oraz temperatur.

Nowa linia klejów żelowych Knauf K2 i K4 to propozycja innowacyjnych technologicznie zapraw klejowych przeznaczonych dla najbardziej wymagających podłoży oraz okładzin. Kleje w tej kategorii dają możliwość pełnego dopasowania do wymagań w realizacji konkretnego zlecenia.

Aktywny krzemian żelujący pozwala rozrobić zaprawy klejowe w trzech różnych konsystencjach: podstawowej, półpłynnej i płynnej. Co warto podkreślić bez względu na konsystencję kleje żelowe zachowują swoje parametry, takie jak: przyczepność, odkształcalność (dotyczy kleju K4, który posiada dodatkowy parametr, czyli jest odkształcalny). W rezultacie reakcji jakie zachodzą zatrzymuje się woda, co podnosi tiksotropię (właściwości robocze) oraz przyczepność. W rezultacie możliwe jest BEZPIECZNE KLEJENIE wszelkiego rodzaju płytek na WSZYSTKICH, NAWET NAJTRUDNIEJSZYCH PODŁOŻACH.

Kleje Knauf dostępne w punktach sprzedaży Technid.

więcej informacjii o klejach na stronie Knauf https://knauf.pl/kleje/

Zapytanie ofertowe
test